РІВНЕНСЬКЕ МУЗИЧНЕ УЧИЛИЩЕ

Рівненського державного гуманітарного університету

Новини

Музичного училища РДГУ

Вітаємо лауреатів та дипломантів

Оркестр народних інструментів Рівненського музичного Училища пфд керівництвом Приходька Олександра Олексійовича став лауреатом першої премії VIII міжнародного конкурсу баяністів-акордеоністів "InterSvitiaz accomusik 2016". Вітаємо!

 

Студентки Рівненського музичного училища Софія Гришина та Марія Шахрайчук стали лауреатами та дипломантами XVI міжнародного конкурсу-фестивалю "Акорди Хортиці". Номінація "камерний ансамбль": Софія Гришина та Марія Шахрайчук - 3 премія, номінація "соліст-інструменталіст" - Софія Гришина - дипломант. Вітаємо!

DyplomONI

 

Grushuna1

 

Grushuna2 

Студентка Музичного училища зайняла 2-ге місце в чемпіонаті з плавання

Студентка 3-го курсу спеціалізації народна музика Олеся Коваль зайняла 2-ге місце в чемпіонаті м. Рівного з плавання в заліку Спартакіади міста 2016 року.

Керівник спортивної команди РМУ - Наумчук Максим Павлович

Вітаємо призерку та бажаємо їй нових тріумфів.

 

 

12333331

Вітаємо чемпіонів!!!

Збірна команда музичного училища з настільного тенісу повернулася з обласних змагань в рамках Спартакіади

вищих навчальних закладів Рівненської області 2015-2016р. з низкою призових місць як в індивідуальному так і в командному заліках.

 

Командний залік:

Чоловіча команда: Віктор ЗамашнюкВіталій Кінах та Ігор Максимчук - перше місце

Жіноча команда: Анастасія ГнатюкДарина Мельничук та Мар'яна Новицька - третє місце

 

Керівник фізичного виховання Наумчук Максим Павлович


ВІТАЄМО З ПЕРЕМОГОЮ!!!

 

 

1_-_0001

 

1_-_0002

 

1_-_0003

 

1_-_0004

Вітаємо лауреатів!!!

Студенти музичного училища стали лауреатами ХХІ Всеукраїнського фестивалю-конкурсу виконавців на народних інструментах "ПРОВЕСІНЬ" м. Кіровоград. Вітаємо лауреатів: 

 АНАСТАСІЯ ГНАТЮК - диплом І ступеня

(цимбали)

клас викладача Ткача С.С.

ВАЛЕРІЙ СИМОНЧУК - диплом ІІІ ступеня

(баян)

клас викладача Яковенка Ю.П.

РОМАН ФІЯЛО - диплом ІІІ ступеня

(акордеон)

клас викладача Сторожука В.С.

ВІКТОР ЗАМАШНЮК - диплом І ступеня

(баян)

клас викладача Пальчевської Н.В.

НАЗАР МЕНЬКО - диплом ІІ ступеня

(баян)

клас викладача Пальчевської Н.В.


Untitled.FR11-page-001

Untitled.FR11-page-002

diplom

 


Відбувся фінальний етап XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів та студентів Рівненської області

30 січня 2016 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 13 проведено заключний етап XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

За перемогу змагалися 37 учнів та студентів Рівненської області (27 учнів 3-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, 3 учні професійно-технічних та 7 студентів вищих навчальних закладів). Представником від Ліги українських меценатів на заході була Кірілкова Наталія Василівна, кандидат філологічних наук, викладач Рівненського державного гуманітарного університету. Фінальний етап Конкурсу проводився за завданнями, які розроблялися науковцями провідних вищих навчальних закладів України. Роботи учасників відправлено на перевірку до м. Києва.

Учнів та студентів за перемогу в обласному етапі конкурсу було нагороджено дипломами управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації, дипломами та подарунками від Ліги українських меценатів.

ІІІ місце виборола студентка І-го курсу спеціалізації «Оркестрові струнні інструменти» Рівненського музичного училища РДГУ Думіч Софія.

Вітаємо Софію та викладача української мови Нелю Петрівну Шеруду з перемогою!

000012