РІВНЕНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Рівненського державного гуманітарного університету

Підготовлений - врятований

00108 листопада 2017 року згідно з Планом основних заходів цивільного захисту на 2017 рік проведене протипожежне об’єктове тренування з  теми «Дії керівного складу, працівників та студентів при виникненні пожежі в гуртожитку Рівненського музичного училища» з метою  перевірки та закріплення теоретичних  знань, умінь і навичок з цивільного захисту, відпрацювання всіма учасниками навчально-виховного процесу дій за планом реагування на надзвичайні ситуації.

Під час тренування відпрацьовувались дії керівного складу, сторожів у випадку виявлення пожежі, оповіщення та евакуації мешканців з гуртожитку, а також набуття практичних навичок під час гасіння умовної пожежі. Персонал  гуртожитку та навчальних корпусів взяв участь у гасінні умовної пожежі з практичним застосуванням порошкового вогнегаснику.

Професійну допомогу в організації і проведенні заходів цивільного захисту надали Віталій Сас та  Ігор Кільченко, майстри виробничого навчання циклу практичної підготовки Навчально-методичного центру ЦЗ та БЖД Рівненської області, які провели цільовий протипожежний інструктаж з усіма працівниками.

Директор училища Анатолій Бортнік подякував майстрам за надання кваліфікованої допомоги і побажав усім берегти себе, дотримуватись протипожежних правил та завжди зважати на безпеку.

Леоненко Тетяна, відповідальна за ЦЗ Рівненського музичного училища РДГУ

002


003