РІВНЕНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Рівненського державного гуманітарного університету

Творча зустріч з Ігорем Пилатюком

22 червня 2017 року у Рівненському музичному училищі  відбулась творча зустріч педагогічного колективу та студентів з ректором Львівської музичної академії ім. М.В. Лисенка професором кафедри скрипки, академіком, народним артистом України  Ігорем Михайловичем Пилатюком , після якої відбувся концерт магістрантів його класу Христини Котовські і Катерини Назаренко.

RLNMA004

Програма концерту

Христина Котовські

Й. П. Вестхоф. Сюїта для скрипки соло, І. Стравінський. Концерт для скрипки ІІІ-ІV ч., Сен-Санс. Етюд у формі вальсу.

Концертмейстер Наталія Зубко.

Катерина Назаренко

Й.С. Бах. Партита №1, Й.Брамс. Концерт ре-мажор І ч., Г.Венявський. Варіації на оригінальну тему.

Концертмейстер Петро Довгань.

RLNMA001 RLNMA002 RLNMA003

У творах епохи бароко виконавиці продемонстрували розуміння стилістики, текстову багатомірність, темброві та регістрові особливості звучання скрипки. Натомість скрипкові концерти виявили великі можливості скрипальок у відтворенні масштабних побудов, штрихову філігранність, барвисть, широку гаму динамічних відтінків.

Твори К. Сен-Санса та Г. Венявського показали досконалу віртуозність виконавиць у поєднанні з наспівністю інструменту, імпровізаційною свободою.

Слід  відмітити надзвичайно важливу роль концертмейстерів у проведенні концерту, які продемонстрували яскраву виконавську майстерність, прекрасну ансамблеву єдність із солістами.

Концерт засвідчив високу педагогічну майстерність професора І.М. Пилатюка, який ділиться своїм досвідом з учнями і відкриває перед ними професійні горизонти.