РІВНЕНСЬКИЙ МУЗИЧНИЙ ФАХОВИЙ КОЛЕДЖ

Рівненського державного гуманітарного університету

Відбувся фінальний етап XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика серед учнів та студентів Рівненської області

30 січня 2016 року на базі Рівненської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 13 проведено заключний етап XVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

За перемогу змагалися 37 учнів та студентів Рівненської області (27 учнів 3-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів, 3 учні професійно-технічних та 7 студентів вищих навчальних закладів). Представником від Ліги українських меценатів на заході була Кірілкова Наталія Василівна, кандидат філологічних наук, викладач Рівненського державного гуманітарного університету. Фінальний етап Конкурсу проводився за завданнями, які розроблялися науковцями провідних вищих навчальних закладів України. Роботи учасників відправлено на перевірку до м. Києва.

Учнів та студентів за перемогу в обласному етапі конкурсу було нагороджено дипломами управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації, дипломами та подарунками від Ліги українських меценатів.

ІІІ місце виборола студентка І-го курсу спеціалізації «Оркестрові струнні інструменти» Рівненського музичного училища РДГУ Думіч Софія.

Вітаємо Софію та викладача української мови Нелю Петрівну Шеруду з перемогою!

000012